poniedziałek, 12 październik 2015 20:57

Ogłoszenie wyników konkursu

2015, Konkurs o św. Urszuli14 października 2015 r. podczas uroczystości wprowadzenia relikwii św. Urszuli Ledóchowskiej do Świątyni Opatrzności Bożej zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego o św. Urszuli pt. „Bądźmy niby pióro w ręku Boga”.Na konkurs nadesłanych zostało 900 prac plastycznych i 298 prac literackich. Naprawdę trudno było wyłonić zwycięzców.

Oto lista laureatów:

 

NAGRODY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO – LITERACKIM

„BĄDŹMY NIBY PIÓRO RĘKU BOGA”

– Św. Urszula Ledóchowska

Warszawa, 14 października 2015 r.


Kategoria plastyczna

1. Przedszkolaki:

Nagroda specjalna:

  • Weronika Zając (Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Częstochowie)
  • Marika i Nadia Darnowskie (Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Łodzi)
  • Weronika Wieczorek (Parafia św. Marcina w Poznaniu)

Wyróżnienia:

  • Franciszka Klein (Leiman – Niemcy)
  • Kamila Ruman (Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Warszawie)
  • Maria Skalska (Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Lublinie, ul. Orlanda)
  • Gabriela Król (Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Lublinie, ul. Orlanda)
  • Maciej Szymański (Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Lublinie, ul. Orlanda)
  • Weronika Magdziarz (Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Częstochowie)
  • Martyna Kimla (Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Częstochowie)
  • Milena Apryjas (Przedszkole Samorządowe im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej)
  • Tymoteusz Piechnik (Przedszkole Samorządowe im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej)
  • Adam Wojdera (Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Łodzi)


2. Szkoła podstawowa kl I–III

Nagroda specjalna:

  • Kinga Batóg (Szkoła Podstawowa nr 86 w Warszawie)
  • Hania Nowak (Szkoła Podstawowa w Szydłowie /Kazimierzy)

1. Sylwia Ząberg (Szkoła Podstawowa nr 86 w Warszawie)

2. Ewelina Posiewka (Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie)
2. Adam Kraczuk (Szkoła Podstawowa w Maszewie)

3. Weronika Pachnicka (Szkoła Podstawowa nr 86 w Warszawie)
3. Kinga Woźnicka (Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Mazowieckim)

Wyróżnienia:

  • Juliusz Nakielski (Szkoła Podstawowa nr 365 w Warszawie)
  • Milena Kmieć (Szkoła Podstawowa nr 25 w Warszawie)
  • Robert Pawluk (Szkoła Podstawowa nr 25 w Warszawie)
  • Gabriela Kamińska (Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie)
  • Oliwia Sierotowicz (Zespół Szkół Publicznych w Małocicach)
  • Jakub Rodzeń (Zespół Szkół w Groblach)
  • Oliwia Ozimińska (Parafia św. Marcina w Poznaniu)
  • Zuzia Fiel (Parafia św. Marcina w Poznaniu)
  • Bartosz Janicki (Szkoła Podstawowa nr 55 w Poznaniu)
  • Julia Panek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu)
  • Maja Barszczewska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie)
  • Mateusz Bożyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie)
  • Jan Sochacki (Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie)
  • Iga Kot (Szkoła Podstawowa w Książenicach)
  • Urszula Til (Szkoła Podstawowa w Pniewach)
  • Wiktoria Kępa (Szkoła Podstawowa w Łąkcie Górnej)
  • Nikola Tworzydło (Zespół Szkół w Lipnicy Murowanej)
  • Zuzia Przybylska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Swarzędzu)
  • Anna Blachowska (Szkoła Podstawowa nr5 w Swarzędzu)
  • Marcin Kańczurzewski (Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrześni)
  • Maja Szyszłow (Szkoła Podstawowa nr 6 w Sieradzu)
  • Mateusz Pawlak (Szkoła Podstawowa nr 6 w Sieradzu)
  • Paulina Leszczyńska (Zespół Szkół w Lipnicy Murowanej)
  • Natalia Krawczyk (Szkoła Podstawowa w Szydłowie k. Kazimierza)
  • Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie (praca zbiorowa 120 uczniów z klas I–III)
  • Natalia Brzezińska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)
  • Kamila Korzeniewska (Gimnazjum św. Urszuli w Czarnym Borze – Litwa)


Kategoria literacka

Kl. IV–VI

Nagroda specjalna:

Natalia Nowak (Szkoła Podstawowa nr 5 w Swarzędzu)

  1. Julia Grzybowska (Szkoła Podstawowa im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie)
  2. Jaromir Gałda (Zespół Szkół Publicznych nr 4 w Świnoujściu)
  3. Mikołaj Tradecki (Szkoła Podstawowa w Ząbkach)

Wyróżnienia:

  • Urszula Kuzdra (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie)
  • Barbara Ziewiecka (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu)
  • Dominika Marcinkowska (Szkoła Podstawowa w Pniewach)
  • Paweł Spychalski (Szkoła Podstawowa im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie)
  • Zosia Kochańska (Szkoła Podstawowa w Chylicach)
  • Kaja Ruman (Szkoła Podstawowa nr 25 w Warszawie)
  • Jędrzej Rękawek (Zespól Szkół w Lipianach)
  • Julia Sikora (Szkoła Podstawowa nr 2 w Parczewie)


Specjalna nagroda pozakonkursowa

Nagroda dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie za przygotowanie prac pozakonkursowych.

Czytany 2346 razy