poniedziałek, 12 grudzień 2011 11:58

Święty Mikołaj odwiedził przedszkole w Sokolnikach Wielkich

2011, Św. Mikołaj w urszulańskim przedszkolu w Sokolnikach WielkichW naszym przedszkolu – pisze s. Barbara Milewska – 6 grudnia 2011 roku obfitował we wrażenia i przeżycia, szczególnie w grupie maluchów, które po raz pierwszy miały możliwość spotkania z niezwykłym gościem.

Już od rana wyczekiwaliśmy świętego Mikołaja, patrząc przez przedszkolne okna. Po śniadaniu rozległ się radosny i znajomy dźwięk dzwonka, który oznajmił dzieciom przybycie świętego. Maluchy powitały go z radością tańcem i piosenką o aniołku, średniaki powiedziały wierszyk, a starszaki wręczyły laurki. W każdej grupie po części artystycznej były prezenty i pamiątkowe zdjęcia. Nasz niezwykły gość pamiętał o wszystkich: nie tylko o dzieciach, ale i o pracownikach naszego przedszkola. Nikt tego dnia nie czuł się zapomniany. Święty Mikołaj przypomniał nam o ważnej prawdzie, że „większa jest radość w dawaniu aniżeli w braniu”.

2011, Św. Mikołaj w urszulańskim przedszkolu w Sokolnikach Wielkich2011, Św. Mikołaj w urszulańskim przedszkolu w Sokolnikach Wielkich

Czytany 2890 razy