wtorek, 21 luty 2012 12:00

To był bal!

2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. SudeckiejW sobotnie przedpołudnie 18 lutego 2012 r. „Błękitna sala” przy kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie zamieniła się w prawdziwą salę balową, przypominającą dno morskie. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki i królowe, w rycerzy, motyle, zwierzątka... Przebrania dzieci były pomysłowe, kolorowe, twórcze.

Panie i siostry z urszulańskiego przedszkola przy ul. Sudeckiej, rodzice, a przede wszystkim dzieci – wszyscy hucznie się bawili przy skocznej muzyce. Oprócz dziecięcych przebojów można było usłyszeć te, które rozbrzmiewały w czasach młodości rodziców naszych przedszkolaków. Okazało się, że przy dawnych piosenkach znakomicie bawią się wszystkie pokolenia. Słodki poczęstunek przygotowany został wspólnie przez rodziców i personel przedszkola. A na zakończenie balu dzieci otrzymały kolorowe balony, rybki, wieloryby i inne drobiazgi, kojarzące się z morską scenografią. W ten sposób nasze przedszkole pożegnało czas karnawału.

s. Danuta Ciura

2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej2012, Bal karnawałowy w urszulańskim przedszkolu w Lublinie przy ul. Sudeckiej

Czytany 2333 razy