środa, 27 listopad 2013 23:25

Cecyliada Dziecięca w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku

2013, Cecyliada Dziecięca w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku23 listopada 2013 r., już po raz trzeci, w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie, z naszej inicjatywy – piszą urszulanki z tamtejszej wspólnoty – przy dużym zaangażowaniu ks. proboszcza ks. Adama Kaliny, odbyła się Cecyliada Dziecięca.

Wzięło w niej udział ponad 300 dzieci z ośmiu scholi z Gdańska, Gdyni, Leźna i Sopotu. Młodym śpiewakom i muzykom towarzyszyli opiekunowie, kapłani, siostry zakonne, rodzice i osoby zaprzyjaźnione. Zespoły wykonywały przygotowane dwa utwory. Konkurs był na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie. Potem był czas na agapę, na przygotowanie z Elizą Banasik piosenki finałowej oraz na koncert zespołu ze szkoły muzycznej. Wszyscy zostali obdarowani dyplomami i nagrodami.

Z okazji zakończenia Roku Wiary wszyscy uczestnicy wspólnie wyśpiewali, że wierzą w Jezusa, który jest pomiędzy nami.

2013, Cecyliada Dziecięca w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku2013, Cecyliada Dziecięca w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku2013, Cecyliada Dziecięca w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku

Czytany 2162 razy