piątek, 18 styczeń 2013 21:27

Eucharystyczni kolędnicy w Łodzi

Eucharystyczni kolędnicy w Łodzi, 2012Eucharystyczny Ruch Młodych istniejący przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi został 27 grudnia 2012 roku posłany, jako grupa kolędników misyjnych, by głosić mieszkańcom naszej parafii nowo narodzonego Jezusa – pisze s. Mirosława.

W celu pozyskania funduszów na rzecz dzieci w Wietnamie wyruszyliśmy do rodzin, które nas zaprosiły do siebie. Odwiedziliśmy 19 rodzin na terenie naszej parafii; pobliski szpital im. Mikołaja Kopernika, a tam oddział dziecięcy, ginekologiczny i ortopedyczny; jak również kapłanów w parafii św. Piotra i Pawła w Łodzi. Wszędzie byliśmy serdecznie przyjmowani i doświadczyliśmy wielkiej ofiarności ludzi, zarówno w wymiarze finansowym, jak również rzeczowym – na słodko i owocowo.Eucharystyczni kolędnicy w Łodzi, 2012

Obopólna radość ze spotkania i wzajemnego obdarowania to cenny dar dla dzieci i dla tych, których dane nam było spotkać.

s. Mirosława Wojciechowska

Eucharystyczni kolędnicy w Łodzi, 2012Eucharystyczni kolędnicy w Łodzi, 2012

Czytany 2066 razy