poniedziałek, 09 grudzień 2013 10:30

Toruński ERM powiększył się

2013, Wspolnota ERM w Toruniu24 listopada 2013 roku, w uroczystość Chrystusa Króla, patronalne święto Eucharystycznego Ruchu Młodych, podobnie jak w wielu wspólnotach ERM-u, tak i w naszej, toruńskiej – pisze s. Anna Ratajczak – przyjęci zostali nowi kandydaci, a nowi członkowie złożyli przyrzeczenie. Poczytuję to sobie za wielką łaskę, że w tym dniu do Eucharystycznego Ruchu Młodych w naszej parafii przystąpiło 11 dzieci. W tej chwili nasza wspólnota liczy 11 kandydatów i 15 członków oraz 5 dzieci, które przygotowują się do przyjęcia w poczet kandydatów.

W ostatni dzień listopada dzieci z ERM-u i scholi parafialnej bawiły się na – zorganizowanej przy wydatnej współpracy rodziców – zabawie ze 2013, Wspolnota ERM w Toruniuśw. Andrzejem. Dzięki różnym konkursom było dużo śmiechu, a na koniec odbyło się przedstawienie pt. „Najważniejsza podróż”, które miało pomóc dzieciom w dobrym przeżyciu rozpoczynającego się czasu Adwentu.

2013, Wspolnota ERM w Toruniu

Czytany 1663 razy