×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

niedziela, 15 luty 2015 15:17

Czwarte Sedno w Pniewach, 20-22 marca 2015

2015, SEDNOJuż po raz czwarty Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach zaprasza młodzież od klasy III gimnazjum wzwyż na zderzenia teatralne SEDNO.

Tegoroczne spotkanie nosi tytuł ZWIĄZANI. Związani czym? Tym, co jest naszą codziennością, czyli relacjami z innymi. Więzi mogą nas wiązać we wspólnotę, dawać poczucie bezpieczeństwa i stwarzać przestrzeń dla rozwoju, mogą też nas krępować i zniewalać. Od czego to zależy? O tym właśnie chcemy porozmawiać.

W ramach SEDNA poszukujemy nowych sposobów ekspresji i kierujemy swoje zaproszenie przede wszystkim do osób, którym bliska jest sztuka, teatr, film. Młodzi ludzie bardzo otwarci są na takie poszukiwania, a mają też sposobność do nauczenia się czegoś o sobie, formułowania pytań czy wniosków, które są wynikiem jakichś działań artystycznych. Współtworzenie jakiegoś rodzaju spektaklu jest także dla nich okazją do odkrywania własnej tożsamości, docenienia talentów innych, ale też tego, że człowiek o wiele więcej może zdziałać z innymi aniżeli sam. Dlatego warto na SEDNO przyjeżdżać z młodymi ludźmi, którzy dobrze się w takiej pracy czują.

Proponujemy profesjonalne warsztaty teatralne, które poprowadzi p. Wiesława Klata, doświadczony instruktor teatralny i pedagog. Zwieńczeniem naszych działań będzie przedstawienie dla mieszkańców Pniew, przygotowane przez wszystkich uczestników SEDNA.

 

KONTAKT

ewentualne pytania, zgłoszenia do 16 marca 2015 roku:

s. Danuta Sakowicz
ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 1
62-045 Pniewy
tel. 61 29 38 226, kom. 507 700 323
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA w formacie pdf

Informacja

Plakat

Plan

Czytany 1700 razy