×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

sobota, 04 kwiecień 2015 10:30

List na Wielkanoc 2015

 Chrystus Zmartwychwstał jak zapowiedział, radujmy się wszyscy, ponieważ króluje na wieki. Alleluja.

Antyfona na wejście

 

Kochane Siostry,

Z całym Kościołem w poranek Wielkanocny głosimy światu, że Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał! Raduj się ziemio opromieniona tak niezmiernym blaskiem, a oświecona jasnością Króla wieków, poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa! (Hymn Exsultet). Chrystus skruszył więzy śmierci i zapoczątkował nowe stworzenie, otwierając dla nas bramy wieczności.

Radosne Alleluja niech będzie pieśnią miłości, adoracji i uwielbienia Chrystusa Zmartwychwstałego, w którym objawiło się w pełni życie. Radujmy się! Jezus jest z nami i dzieli się swoim szczęściem, radością i życiem wiecznym.

W przeżywanym Roku Życia Konsekrowanego powierzmy Jezusowi Zmartwychwstałemu rozpoczynające się wkrótce obchody 150-lecia urodzin naszej świętej Matki Założycielki. Niech one przyczynią się do odnowy duchowej naszej Rodziny zakonnej i będą, na drogach codziennego życia, czytelnym świadectwem miłości miłosiernej Boga, zatroskanego o każdego człowieka.

Z całego serca życzę Kochanym Siostrom, Domownikom i Gościom zanurzenia się w Tajemnicy Jezusowego Zmartwychwstania. Niech Maryja, Radosna Królowa Nieba, wstawia się za nami. Alleluja.

Serdecznie pozdrawiam i zapewniam o modlitewnej pamięci –

(-) m. Franciszka Sagun

Wielkanoc 2015

Czytany 2030 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 lipiec 2019 15:05