piątek, 25 marzec 2016 14:22

Wyślij intencję

W każdy czwartek o godz. 19 w kaplicy sanktuarium jest odprawiana Msza św., w której Panu Bogu - za wstawiennictwem św. Urszuli - polecamy intencje nadesłane listownie, przez Internet, a także złożone przez nawiedzających Sanktuarium w specjalnej skrzyneczce próśb i podziękowań.

Jak się odbywa nowenna? Pod koniec Mszy św. koszyczek z intencjami zanoszony jest w procesji i złożony na sarkofagu (w którym spoczywa ciało św. Urszuli), po czym głośno odczytuje się prośby i podziękowania przekazane do nowenny. Następnie odmawiane są wspólnie modlitwy za wstawiennictwem św. Urszuli. Pierwsza taka nowenna odbyła się w 1987 roku – od tego czasu liczba nadsyłanych intencji wciąż rośnie. Często nadchodzą świadectwa o doznanych łaskach – zostało już wydane kilka tomików pod tytułem „Błogosławiona Urszula pomaga”, a ostatnio – w 2009 roku – obszerny zbiór „Cuda świętej Urszuli Ledóchowskiej”. Można przyjść/przyjechać na nowennę, można przesłać prośbę/podziękowanie drogą e-mailową oraz można duchowo łączyć się z Sanktuarium w Pniewach o godzinie 19.00… każdy ma miejsce w naszej wspólnej modlitwie…

 

Twoje imię:

Intencja:

 

Prośbę o modlitwę można wysłać także na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 8097 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 styczeń 2017 15:00
Więcej w tej kategorii: « Koronka do Serca Jezusowego