×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

środa, 15 czerwiec 2011 20:01

Wybrała i opracowała s. Małgorzata Krupecka - [ Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej ]

Wybrała i opracowała
s. Małgorzata Krupecka

Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej

Wydawnictwo Księży Marianów MIC 2009

Miłość sprawia, że święci są z nami solidarni i że troszczą się o nas. Na tym polega właśnie tajemnicza rzeczywistość obcowania świętych, dzięki której istnieje wzajemna łączność między tymi, którzy jeszcze pielgrzymują na ziemi, i tymi, którzy już zażywają chwały w niebie.
Jan Paweł II

 

Pomiędzy pulsującym za oknem życiem, a tym, co nieuchronne czeka każdego z nas, są święci. Niebieski pomost. Głos z „innego świata”. Tego, który istnieje. Naprawdę.

Choroba. Nieszczęście. Także śmierć, pukająca do drzwi najczęściej nie w porę. To czas właśnie, gdy zwykle przypominamy sobie o nich. Świętych. Zawsze bliskich. Jak Urszula Ledóchowska. Uśmiechnięta i promienna. Serdeczna. Zatroskana. Nieustannie działająca. Za życia znana była z wrażliwości na potrzeby ludzi. Lecz nadal, a mija siedemdziesiąt lat, gdy usnęła snem wiecznym, chce być dla nas promieniem dobroci Bożej, który wraca na ziemię i ogarnia swym światłem i ciepłem tych, którzy proszą o pomoc.

Ponad 400 świadectw, zebranych w tym tomie, przekonuje, że w sprawach wielkich i małych pośrednictwo św. Urszuli jest skuteczne. Czasami tylko zdumiewa, jak bardzo...

Czytany 1752 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 marzec 2016 11:33