×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

poniedziałek, 11 styczeń 2016 10:47

Jasełka w lubelskim przedszkolu na ul. Orlanda

2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda18.12. Jasełka w Domu Pomocy Społecznej "Betania". 18 grudnia dzieci z grupy Starszaków odwiedziły pobliski Dom Pomocy Społecznej „Betania”, by osobom starszym zamieszkałym w DPS przedstawić Jasełka oraz złożyć bożonarodzeniowe życzenia. Dzieci były podekscytowane tym wydarzeniem. Z radością i zaangażowaniem odegrały swoje role. Osoby starsze przyjęły dzieci z wielką otwartością i uśmiechem na koniec nagrodziły małych aktorów gromkimi brawami.

19.12. Jasełka w naszym przedszkolu. Tego dnia tradycyjnie w naszym przedszkolu obyły się jasełka przygotowywane zarówno przez grupę Starszaków jak i Maluchów. W sobotnie przedpołudnie, dla zgromadzonych na dużej sali rodziców i dziadków najpierw Maluszki a zaraz po nich Starszaki wystawiły swoje bożonarodzeniowe przedstawienie. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Zebrani mogli po raz kolejny przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajence. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia Dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami oraz układami tanecznymi. Przejęci rodzice nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Na zakończenie mali aktorzy otrzymali Szopkę Bożonarodzeniową.

2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda2015/16 Jasełka w lubelskim przedszkolu na Orlanda

Czytany 2050 razy