wtorek, 21 czerwiec 2016 07:38

Piknik rodzinny w urszulańskim przedszkolu w Łodzi

W tradycję naszego przedszkola wpisał się coroczny piknik rodzinny. W dniu 12 czerwca 2016 odbył się kolejny z nich. W ogrodzie przedszkolnym zebrały się dzieci ze swoimi rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Czerwcowa niedziela była dniem szczególnym dla naszego przedszkola. Nasi wychowankowie spędzali ze swoimi rodzinami czas na zabawie, rozmowach oraz wspólnym posiłku na świeżym powietrzu. Piknik zorganizowano na placu zabaw, przystrojonym w kwiaty z bibuły, baloniki i kolorowe wstążki. Pracownicy przedszkola zadbali o dobrą atmosferę i moc atrakcji...

 

Nasi piknikowicze mogli posilić się pieczonymi kiełbaskami, obserwując artystyczne popisy zespołu „Klaunik”. Cyrkowcy bawili wszystkich prezentując akrobacje z hula-hop, na szczudłach, sztuczki z bańkami mydlanymi. Po prezentacjach przyszedł czas na konkursy. Do zabawy i konkursów zostały zaproszone dzieci razem z rodzicami. Podczas pikniku Dzieci mogły przejechać się na kucyku, skakać na trampolinie, zjechać z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni. Bardzo interesującym punktem programu, szczególnie dla chłopców, było zwiedzanie wozu strażackiego oraz podziwianie motocyklistów i ich motorów, na których można było się też przejechać.

Piknik był okazją do zintegrowania całej naszej wspólnoty przedszkolnej. Każdy mógł miło spędzić czas, odpocząć, bawić się przy wesołej muzyce. Pogoda tego dnia była wyśmienita, sprzyjała rekreacji, wspólnej zabawie i zdobywaniu nowych doświadczeń. Wszyscy z uśmiechem wspominamy tegoroczny piknik i z niecierpliwością czekamy na kolejny za rok…

s. Bożena Szalczyńska

Czytany 1599 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 czerwiec 2016 07:46