poniedziałek, 27 styczeń 2020 10:39

Spotkanie w Kamieńcu Podolskim

W dniach od 21 do 23 stycznia 2020 roku odbyło się w Kamieńcu Podolskim spotkanie urszulanek SJK z Ukrainy – było nas czternaście. Z powodu choroby brakowało s. Anny Sockiej i s. Elżbiety Szczuckiej, która opiekuje się chorą mamą. Tematem spotkania, które prowadziła s. Maria Kwiek, było uzdrowienie relacji...

We wtorek, 21 stycznia, ks. bp pomocniczy Radosław Zmitrowicz odprawił w naszej kaplicy Mszę św. w naszej intencji i powiedział piękne kazanie o przebaczeniu i budowaniu relacji. Zajęcia, które prowadziła s. Maria, były bardzo intensywne i napełnione głęboką treścią, przybiegały w ciepłej, siostrzanej atmosferze. Siostra dzieliła się też własnym doświadczeniem, co było dla nas bardzo cenne. W środę wieczorem miałyśmy wspólną rekreację ze śpiewem i tańcami, a dzień zakończyłyśmy w naszej kaplicy adoracją Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie. W czwartek rano odbyła się spowiedź.

Dziękujemy Panu Bogu za ten czas, za dar obecności wśród nas s. Marii i za te łaski, których w tym czasie doświadczyłyśmy.

s. Natalia Czerkis
Czytany 1675 razy