środa, 27 wrzesień 2017 11:38

O inauguracji roku przedszkolnego w Lublinie, ul. Orlanda

Sobota, 16 września 2017 roku. Nasza domowa kaplica wypełniła się dziećmi, rodzicami, personelem przedszkola, gdyż cała przedszkolna społeczność podczas Mszy Świętej powierzała Jezusowi nowy rok nauki i pracy 2017/2018. Eucharystię celebrował ks. Paweł Brudek, pochodzący z diecezji opolskiej, a zaprzyjaźniony z naszą parafią. Podczas wspólnej modlitwy dzieci pięknie śpiewały piosenki i pieśni przygotowane przez panią Justynę...

Następnie Maluchy wraz z rodzicami uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym. Wszyscy z radością wzięli udział w proponowanych zabawach i tańcach, które prowadziła pani Dorota. Na zakończenie przygotowany był słodki poczęstunek, który dodatkowo rozpromienił twarze naszych przedszkolaków…

Czytany 1441 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 wrzesień 2017 11:40