czwartek, 27 czerwiec 2024 17:39

Festyn rodzinny– Dzień Dziecka w Przedszkolu w Sokolnikach

Festyn rodzinny – Dzień dziecka na stałe zapisał się wśród uroczystości organizowanych w Przedszkolu Niepublicznym im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich. W festynie  uczestniczyła cała społeczność przedszkolna oraz rodziny naszych podopiecznych.
Najciekawszym punktem spotkania był występ artystyczny w wykonaniu Rodziców: bajka ,,Kot w butach”, której reżyserem była jedna z nauczycielek przedszkola Pani Maria Starosta – Bernat.

Elementy dekoracji przyciągały wzrok, a wspaniała gra aktorów zachwyciła wszystkich zgromadzonych na przedszkolnym placu zabaw. Po części oficjalnej na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, zabawy sportowe z nutką rywalizacji, zabawy integracyjne  z chustą Klanza, przejażdżka kucykiem, oraz coś pysznego: kiełbaski – grill, różnego rodzaju sałatki, oraz pyszne ciasta wszystko przygotowane przez wspaniałych i zaangażowanych rodziców. Były również znakomite lody wystawione przez rodziców naszego przedszkolaka z zaprzyjaźnionej cukierni. Wszyscy świetnie się bawili i korzystali z przygotowanych atrakcji. Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc, w przygotowaniu Festynu. Dziękujemy również Panu Bogu za wspaniałą pogodę, która nam dopisała tego dnia. 
Lidia Gotowa

 

Czytany 74 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 czerwiec 2024 17:51