poniedziałek, 16 styczeń 2017 11:00

Rekolekcje dla młodzieży żeńskiej w Częstochowie

Jaka jest moja droga życia? Co mam robić dalej? Małżeństwo? Rodzina? A może zakon? Takie pytania zadaje sobie każdy człowiek, gdy musi podjąć ważne, życiowe decyzje. Decyzje, które ukształtują życie i na pewno wpłyną na to, czy będziemy szczęśliwi czy też nie. Warto zaprosić na czas takiego rozeznawania Pana Boga – On ma dla każdego z nas osobny, niepowtarzalny scenariusz na przeżycie swojego życia. Dlatego proponujemy Wam, mniej lub bardziej młode dziewczęta, przeżycie rekolekcji przy sercu Bożej Matki, aby wpatrując się w Jej oczy, wsłuchując się w Boże Słowo i w to, co podpowiada serce, otrzymać odpowiedź i żyć pełnią życia!

Być może już podjęłaś decyzję, ale nadal pytasz się: Czy to moja droga, czy dobrze rozeznałam? Zapraszamy więc na rekolekcje do Częstochowy, do szarych urszulanek, gdzie w czasie wspólnej modlitwy będziemy rozeznawać powołanie. Pozwól sobie na ten czas, aby w atmosferze modlitwy, w naszej zakonnej wspólnocie, poznać i zrozumieć, czego chce od Ciebie Pan Bóg. Będzie i czas na Eucharystię, modlitwę brewiarzową, konferencje, pochylenie się nad słowem Bożym, adorację, modlitwę indywidualną; ale też na pobycie razem i na rozmowy – o życiu, powołaniu, urszulańskim charyzmacie, jak i o tym, o czym macie potrzebę porozmawiać, jest czas na pytania, podzielenie się.

Przyjedź, nie żałuj czasu, aby dobrze rozeznać – chodzi przecież o Twoje życie i o to, abyś była szczęśliwa. Co Ci szkodzi? Przemyśl następny swój krok i pozwól, aby Twoje życie było piękne i radosne. Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale. Czy chcesz żyć, tak ze wszystkich sił? Zapraszamy…

Szczegóły na plakacie

Czytany 2363 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 styczeń 2017 11:04