piątek, 29 kwiecień 2016 15:50

Ze św. Urszulą przy sercu Matki

Zapraszamy dziewczęta ze szkół średnich, studentki, jak i te starsze, które pragną spędzić kilka dni w zakonnej wspólnocie u stóp Jasnej Góry. Nieważne, co Tobą kieruje! Chcesz odpocząć? Ciekawi Cię życie zakonne „od środka”? Szukasz swojej drogi? Rozeznajesz swoje powołanie? Pragniesz spędzić trochę czasu z Jezusem i Jego Matką? Szukasz myślących i czujących podobnie jak Ty? Zagubiłaś się na życiowych szlakach? Ten czas może jest właśnie dla Ciebie!...

 

Nasze dni będą bogate w różne SPOTKANIA: z Jezusem w Eucharystii i Jego słowie, z Matką Bożą w Ikonie Cudownego Obrazu, ze świętą Urszulą, której wspomnienie obchodzić będziemy 29 maja; proponujemy też możliwość spotkania z siostrą urszulanką i ze sobą nawzajem oraz poszukiwanie znaków Bożej obecności w pięknie stworzonego świata.

Jeśli Twoja ciekawość i chęć przyjazdu jest coraz większa, przyjedź! Jeśli spełniasz powyższe warunki i „mieścisz się” w ich granicach (a skoro dotrwałaś w czytaniu aż do tego momentu, to pewnie tak!), to zapraszamy!

Gdzie? W Częstochowie, w naszym domu przy ul. Pułaskiego 23

Kiedy? 26 – 29 maja 2016 roku

(zapraszamy do przyjazdu już w środę, 25 maja).

Koszt? Ofiara dowolna. Zapewniamy wyżywienie i nocleg.

Kontakt i zapisy:

s. Dorota, tel. 782 453 178, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytany 2246 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 grudzień 2016 16:18