wtorek, 09 luty 2016 16:23

Dzień Babci i Dziadka w lubelskim przedszkolu

W sobotę, 23 stycznia 2016,  w naszym przedszkolu na ul. Orlanda w Lublinie - pisze s. Justyna Marcinkowska - odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt...

Uroczystość rozpoczęła S. Danuta, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych przedszkolaków. Jako pierwsze prezentowały swoje przedstawienie Maluszki, które wyrecytowały piękne wiersze o Babci i Dziadku oraz z wielką radością zaśpiewały i zatańczyły radosne piosenki. Następnie swoje przedstawienie zaprezentowały Starszaki, które przeniosły wszystkich zgromadzonych do dawnych czasów, kiedy to Babcia i Dziadek byli jeszcze mali. Po skończonych występach dzieci składały babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia i wręczały własnoręcznie przygotowane laurki. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową. Wszystkiemu towarzyszyła atmosfera wielkiej radości i wzajemnej miłości.

Czytany 1732 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 czerwiec 2019 11:00