środa, 13 kwiecień 2016 10:45

Konkurs piosenki religijnej „Święty to Przyjaciel”

Dzieci z przedszkola na Orlanda Dzieci z przedszkola na Orlanda

Dziewczynki z grupy Starszaków (12 dziewczynek) wzięły udział w konkursie piosenki religijnej „Święty to Przyjaciel” organizowanym 9 kwietnia 2016 roku przez Parafię Św. Urszuli Ledóchowskiej przy udziale Zespołu Szkół nr 7 w Lublinie i Akcji Katolickiej. Dziewczynki zaśpiewały dwie piosenki: „Halo, Panie Boże, to ja” i „Miłość Twa tak cudowna jest” oraz recytowały fragment Dzienniczka św. Faustyny. Dziewczynki ubrane w białe bluzki, czerwone kwieciste spódnice i czerwone apaszki uroczyście i radośnie zaprezentowały nasze przedszkole...

 

Po występie grupowym miała swój występ solowy Julia, którą wspierały pozostałe koleżanki. Julcia wykonała pięknie dwa utwory przy akompaniamencie rodzinnym (mama grała na gitarze, a siostry: Martyna na skrzypcach i Weronika na grzechotce). Udział w konkursie był dla dziewczynek ciekawym i emocjonującym wydarzeniem.

Następnego dnia, 10 kwietnia, dziewczynki wraz z innymi uczestnikami konkursu wzięły udział we Mszy św. w Parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie. Po wspólnej modlitwie dzieci wysłuchały koncertu laureatów i otrzymały nagrody za udział w konkursie. Julia zajęła I miejsce w kategorii młodszych solowych wykonawców, a grupa dziewczynek otrzymała wyróżnienie za swój śpiew.

Czytany 2058 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 kwiecień 2016 10:48