sobota, 25 luty 2017 16:36

Przedszkolny „Cukierkowy Bal” w Sokolnikach Wielkich

Społeczność Niepublicznego Przedszkola im. św. U. Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich 14 lutego 2017 roku bawiła się na całego. Tego dnia w świetlicy w Sokolnikach Małych mali i duzi przebierańcy uczestniczyli w „Cukierkowym Balu”...

Zabawę karnawałową prowadziła Grupa Teatralna „Pod Orzełkiem”, gdzie Pan Marcepan i Pani Lukier porwali dzieci do Cukierkowej Krainy. Wszyscy wesoło i chętnie bawili się przy żywej i skocznej muzyce. Szaleństwo na parkiecie było przeplatane konkurencjami ruchowymi. Najwięcej emocji wywołały wyścigi w przekazywaniu łakoci w dwóch rzędach – dziewczynek i chłopców oraz „karmienie” Jasia i Małgosi kawałkami tortu. We wszystkich zabawach Pan Marcepan ogłaszał remis, ponieważ ważna była dziecięca radość i integracja społeczności przedszkolnej, a nie zwycięstwo!

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów karnawałowych oraz personelowi przedszkola za poświęcony czas i udział w całości przygotowań. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem pani Sołtys Katarzyny Lachowicz za udostępnienie pięknie udekorowanej sali.

Czytany 1803 razy