poniedziałek, 20 listopad 2017 09:31

Sokolniki Wielkie - Pasowanie na przedszkolaka

Sokolniki Wielkie - Pasowanie na przedszkolaka Sokolniki Wielkie - Pasowanie na przedszkolaka

27 października 2017 roku w Przedszkolu Niepublicznym im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” dzieci z grupy Maluchów. Był to pierwszy ważny występ dzieci, które w tym roku przyszły do przedszkola. Maluszki trochę niepewnie, ale dzielnie, sprostały wszystkim zadaniom udowodniając, że są gotowe na przyjęcie do grona przedszkolaków...

 

Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne podczas specjalnie na tą okazję przygotowanego występu artystycznego.

W obecności rodziców i całej społeczności przedszkolnej złożyły uroczyste ślubowanie. Siostra Dyrektor dokonała aktu pasowania „zaczarowanym ołówkiem” położonym na ramieniu każdego dziecka, wypowiadając przy tym słowa „Pasuję Cię na przedszkolaka”. Dzieci otrzymały dyplomy i kuferki wypełnione słodkościami. Świeżo pasowane przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami, a rodzice nie kryli wzruszenia. Starszaki , Średniaki i Zerówkowicze pod okiem swoich wychowawczyń przygotowali krótkie występy, które uświetniły tę ważną uroczystość. Przedszkolna „starszyzna” powitała swoich nowych kolegów śpiewem i tańcem.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu. Szczęść Boże.

Sławomira Tyrchan


Czytany 2755 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 listopad 2017 09:35