czwartek, 01 luty 2018 15:18

Obchody Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu w Lublinie, ul. Orlanda

Podczas uroczystości Podczas uroczystości

27 stycznia w naszym przedszkolu gościliśmy babcie i dziadków oraz rodziców naszych przedszkolaków. Wspólnie świętowaliśmy dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji wnuczęta z obu grup przedszkolnych przygotowały specjalne programy artystyczne, aby umilić swoim najbliższym czas i wyrazić, jak bardzo ich kochają. Pierwsze na przedszkolną scenę wyszły maluchy, które wcieliły się w role krasnoludków i śnieżynek. Głośno śpiewały i deklamowały wiersze. Piękne stroje oraz muzyka wprawiły gości w miły nastrój, a na niejednej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia...

Po krótkim, ale uroczym występie dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły swoich najbliższych na słodki poczęstunek. Po krótkiej przerwie przyszła kolej na dzieci ze starszej grupy, które również przygotowały program słowno-muzyczny dla swoich najbliższych. W przepięknej scenografii, eleganckich strojach oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki wręczyły najważniejszym tego dnia gościom własnoręcznie przygotowane laurki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babci i dziadków dały wyraz temu, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

 

Czytany 1330 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 luty 2018 15:23