czwartek, 27 czerwiec 2019 15:59

Relacje z zakończenia roku w naszych przedszkolach

Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu przy ul. Orlanda w Lublinie - 15 czerwca 2019 roku
Tego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola przyszły razem z rodzicami do kaplicy sióstr w odświętnym stroju, aby podczas Mszy św. podziękować za mijający rok przedszkolny i prosić o wszelkie łaski potrzebne na wakacje. Po Mszy św., w której oprawę zaangażowani byli rodzice, wszyscy udali się na dużą salę, gdzie odbył się wspólny występ Maluchów, Starszaków i Zerówki. Najpierw Maluszki weszły w role małych rybek i podczas przyjemnej muzyki przeniosły wszystkich widzów nad morze. Następnie Starszaki i Zerówka, wcielając się w marynarzy, zabrali zgromadzonych gości na wakacyjny rejs pełen przygód...

Nie zabrakło nawet pirata i złotej rybki spełniającej najskrytsze marzenia. Przedstawienie pełne atrakcyjnych tańców i piosenek zakończyło się krótkim podsumowaniem lat spędzonych przez zerówkę w tym przedszkolu i podziękowaniem za opiekę. Na koniec s. Danuta rozdała dzieciom dyplomy i upominki i podziękowała wszystkim za ten rok współpracy. Następnie rodzice dziękowali personelowi przedszkola za opiekę, wychowanie i edukację ich dzieci. Niektórzy rodzice bardzo się wzruszali podczas podziękowań i piosenki finałowej. Cieszymy się, że tak bardzo są z naszym przedszkolem zżyci.

Wszystkie zdjęcia w albumie Google Photos

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Ożarowie Mazowieckim

16 czerwca 2019 roku nasze przedszkole uroczyście świętowało zakończenie roku. Rozpoczęliśmy dziękczynną Mszą św. w parafialnym kościele. Następnie przedszkolaki wystąpiły na scenie Ołtarzew w seminarium Księży Pallotynów. Przedstawienie przygotowane zostało na podstawie opowiadania Heleny Bechlerowej „O żabkach w czerwonych czapkach”. Dzieci na dużej scenie, w świetle reflektorów, w barwnych strojach wyglądały jak prawdziwi aktorzy, a i spisały się na medal, bo wystąpiły pięknie. Żabki – dziewczynki ze starszaków – urządziły bal dla wszystkich, którzy mają czerwony kolor, ale nie przewidziały, że wśród zaproszonych gości pojawią się też bociany w czerwonych pończochach (chłopcy ze starszaków)... Oczywiście bajka dobrze się skończyła, a dzieci dobrze się przy niej bawiły i ucieszyły rodziców swoim występem. Na koniec s. Monika wręczyła starszakom dyplomy i upominki. Po krótkiej przerwie role się odwróciły – rodzice najstarszej grupy przygotowali przedstawienie dla dzieci pt. „Baśniowy ambaras”. Dorośli również bardzo się postarali i wystąpili profesjonalnie, a dzieci z entuzjazmem rozpoznawały, za jaką postać przebrali się mama lub tata. Śmiechu było co niemiara. Całe spotkanie minęło w miłej, radosnej atmosferze.

Wszystkie zdjęcia w albumie
Google Photos
Czytany 456 razy