piątek, 09 grudzień 2022 12:12

Nasza urszulańska szkoła jest w potrzebie. Nie czekamy – działamy!

Działamy – siostry pracujące w szkole, nauczyciele i pracownicy, uczniowie i ich rodzice, absolwentki i absolwenci.  Działamy, bo stabilność finansowa naszej szkoły jest zagrożona. Działamy, bo chcemy zrobić wszystko, by to miejsce, tak ważne dla uczniów, środowiska, Zgromadzenia – wesprzeć. Działamy, a uczymy się tego od Założycielki naszej szkoły, św. Urszuli, która przeciwnościom się nie poddawała i potrafiła w imię dobrej sprawy zaangażować ludzi wokół siebie. Dobra sprawa, o którą my zabiegamy, to przyjazna dla nauki i wszechstronnego rozwoju młodych przestrzeń – nasza kameralna i jedyna w Polsce szarourszulańska szkoła. Mamy w niej obecnie 192 uczennic i uczniów. To nasze POKOLENIE U. Brzmi intrygująco?

Zapraszamy do zajrzenia na stronę naszej akcji – tam piszemy więcej o tym, co robimy, i o tym, jak można stać się częścią naszej społeczności.

pokolenieu.urszulanki.szkola.pl

Czytany 1193 razy