sobota, 29 czerwiec 2024 16:13

Zakończenie roku 2023-2024 - Częstochowa

Jak co roku w czerwcu uroczyście żegnamy Rok Szkolny. W tym roku ta wyjątkowa uroczystość miała miejsce 16 czerwca na Jasnej Górze. Punktualnie o godzinie 17:00 nasze przedszkolaki w odświętnych strojach stawiły się przed Cudownym Obrazem. Mszę poprowadził ks. Grzegorz opiekun duchowy naszego przedszkola. Było bardzo wzruszająco i uroczyście. Po mszy świętej wszystkie dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami udały się do Sali Papieskiej. Tam zaczęła się strona artystyczna naszego pożegnania.

Najstarsza grupa dumnie odtańczyła poloneza i podziękowała za wszystkie lata spędzone w przedszkolu. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz rogi obfitości wypełnione smakołykami. Pozostałe dzieci również otrzymały dyplomy i książki. Nie był to jednak koniec prezentów. Za najlepszą frekwencję w ciągu roku oraz za systematyczny udział w mszach świętych przedszkolaki dostały nagrody, które bardzo im się podobały. Na koniec wszyscy obejrzeli bardzo ciekawy film z zielonej nocy grupy Żyrafek oraz prezentacje z całego roku w formie zdjęć. Jak zawsze było dużo śmiechu!
Żegnajcie Absolwenci! Przedszkolaki! Do zobaczenia za Rok!


Czytany 140 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 czerwiec 2024 16:28