piątek, 05 luty 2016 15:10

Sedno 2016 - zaproszenie

Zapraszamy do Pniew młodzież od klasy III gimnazjum wzwyż na piąte Zderzenia Teatralne SEDNO. Tegoroczne spotkanie nosi tytuł DEADLINE. Po raz kolejny pragniemy razem z młodzieżą zatrzymać się i zastanowić nad sensem naszego życia. Żyjemy w ciągłym pośpiechu i pod presją zdobywania rzeczy, które wydają się do szczęścia koniecznie potrzebne. Czy nie umyka nam to, co najważniejsze? Ale co jest najważniejsze? Czemu warto poświęcać czas, energię, zaangażowanie? Wobec pewnego rodzaju napięcia, jakiego doświadczamy, warto przemyśleć swoją hierarchię wartości. Może także na nowo ją ustawić?

 

W ramach SEDNA poszukujemy nowych sposobów ekspresji i kierujemy swoje zaproszenie przede wszystkim do osób, którym bliska jest sztuka, teatr, film. Młodzi ludzie są bardzo otwarci na takie poszukiwania, tym bardziej, że dają im one także sposobność nauczenia się czegoś o sobie, formułowania pytań czy wniosków. Współtworzenie spektaklu jest dla nich okazją uczenia się współpracy, odkrywania własnej tożsamości, docenienia talentów innych, ale też tego, że człowiek o wiele więcej może zdziałać z innymi, aniżeli sam. Dlatego warto na SEDNO przyjeżdżać z młodymi ludźmi, którzy dobrze się w takiej pracy czują.

Proponujemy profesjonalne warsztaty teatralne, które poprowadzi p. Wiesława Klata, doświadczona instruktorka teatralna i pedagog. Zwieńczeniem naszych działań będzie przedstawienie dla mieszkańców Pniew, które przygotują wszyscy uczestnicy

Rozpoczynamy w piątek 8 kwietnia Mszą Świętą o 18.00, kończymy w niedzielę 10 kwietnia ok. 12.00.

Uczestnicy spotkania przywożą ze sobą: śpiwory, karimaty, obuwie z miękką podeszwą (koniecznie!!!).

Udział w kosztach wynosi 65 zł od osoby.

KONTAKT:

ewentualne pytania, zgłoszenia do 31 marca 2016 roku:

Danuta Sakowicz

Św. Urszuli Ledóchowskiej 1

62-045 Pniewy

tel. 61-29-38-132

       507-700-323

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2482 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 czerwiec 2016 15:48