środa, 08 lipiec 2020 15:02

Zakończenie roku przedszkolnego w Sokolnikach

Dnia 21 czerwca 2020 roku w Przedszkolu Niepublicznym im. św. Urszuli Ledóchowskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla grupy „Zerówka”. To zakończenie roku przedszkolnego było inne niż zwykle. W kaplicy przy przedszkolu zebrali się z powodu pandemii tylko rodzice i dzieci z "Zerówki" oraz cały personel przedszkola...

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św., a następnie dzieci z grupy Zerówka pięknie zarecytowały przygotowane wierszyki oraz zaśpiewały wspólnie piosenkę. Nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty całemu personelowi przedszkola.

Przyszedł czas również na podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki, a dla wszystkich zebranych przygotowany był słodki poczęstunek na placu zabaw.

Kolejni absolwenci opuszczają nasze przedszkole, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy Wam wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Lidia Gotowa

Czytany 1228 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 lipiec 2020 15:07