piątek, 27 październik 2017 10:07

Wiadomości z przedszkola w Ożarowie

We wrześniu - UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO: Dnia 24 września 2017 roku społeczność naszego przedszkola przeżywała uroczyste rozpoczęcie roku przedszkolnego. O godzinie 10.30 spotkaliśmy się na Mszy św. w Seminarium Duchownym w Ołtarzewie. Bezpośrednio po Mszy św. została poświęcona figurka Matki Bożej Fatimskiej, która będzie znajdowała się na terenie naszego przedszkola....

Po Mszy św. spotkaliśmy się w przedszkolu. Na początku naszego spotkania uroczyście została wniesiona figurka Matki Bożej do przedszkola; następnie spotkaliśmy się na dużej sali, gdzie odbyło się pasowanie dzieci najmłodszych na przedszkolaka, na średniaka – dzieci czteroletnich i starszaka – dzieci pięcioletnich. Dalszy ciąg spotkania poprowadził znany wszystkim Jaś Pociecha. Wszyscy mogli się również spotkać przy poczęstunku przygotowanym przez panie naszego przedszkola.

W październiku - RÓŻANIEC W INTENCJI POKOJU NA ŚWIECI I ZA NASZĄ OJCZYZNĘ

Dzień 6 października 2017 roku w naszym przedszkolu nie był zwyczajnym dniem. W godzinach popołudniowych spotkaliśmy się na terenie naszego domu na wspólnej modlitwie różańcowej w ramach przedsięwzięcia „Różaniec do granic”. Towarzyszyła nam figura Matki Bożej Fatimskiej, która została poświęcona na Mszy św. na uroczystym rozpoczęciu roku przedszkolnego. Modliliśmy się w intencji pokoju na świecie i za naszą Ojczyznę. W modlitwę różańcową zaangażowani byli wszyscy: dzieci, rodzice i siostry naszej wspólnoty. Podczas wspólnej modlitwy dzieci śpiewały piosenki religijne przygotowane przez s. Agnieszkę Krupko.

zdjęcia w albumie Google Photos


Czytany 1528 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 lipiec 2019 11:27